loading
Tekno Yapı HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Tekno Yapı; 2000 yılında mekanik tesisat taahhüt, proje ve sistem çözümleri faaliyetlerine başlamıştır.
 
Tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, ticari binalar, alışveriş merkezleri, villa ve konut projeleri, tekstil fabrikaları ve mağaza sektörleri konusunda proje ve taahhüt faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır. Özgün projelere başarı ile imza atmıştır.
 
          1950 yıllarından itibaren başlayan ve 1980 li yıllardan itibaren de ivme kazanarak teknolojik ve çevre dostu sistemlerin uygulanmasına olanak tanıyan Türk Tesisat Mühendisliği; ülkemize binlerce tasarımcı, uygulayıcı, üretici firma ve mühendisler kazandırarak günümüze kadar gelmiştir. Enerji verimsiz, inovatif olmayan, işletme ve bakımı zor olan sistemlerin tasarım ve uygulanmasını yapmamak asıl hedefimizdir. Esnek, çevre dostu, kullanımı ve işletmesi kolay, yapı dinamiğine uygun, sürdürülebilir yönetimler ile örtüşen, çevre ve doğayla barışık teknolojik sistemlerin satış, tasarım ve uygulanması yapılmaktadır.
 
          Tekno Yapı olarak amacımız genç, esnek, akılcı mühendis ve teknik kadrosuyla hem yurtiçi hem de yurt dışı mekanik tesisat hizmetlerinde kaliteyi ve başarıyı yakalamak, gelecek nesiller için hem bir mühendislik kültürü oluşturmak hem de yaşanabilir bir dünyanın inşasında bir domino taşı görevi yapabilmektedir. 
 

Hakkımızda