loading

İletişim Bilgilerimiz

Tekno Yapı; 2000 yılında mekanik tesisat taahhüt, proje ve sistem çözümleri faaliyetlerine başlamıştır.
 
Genç ve dinamik kadrosuyla, ticari binalar, alışveriş merkezleri, villa ve konut projeleri, tekstil fabrikaları ve mağaza sektörleri konusunda proje ve taahhüt faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır. Spesifik işlere başarı ile imza atmıştır.
 
          1950 yıllarından itibaren başlayan ve 1980 li yıllardan itibaren de ivme kazanarak teknolojik ve çevre dostu sistemlerin uygulanmasına olanak tanıyan Türk Tesisat Mühendisliği; ülkemize binlerce tasarımcı, uygulayıcı, üretici firma ve mühendisler kazandırarak günümüze kadar gelmiştir. İlk başlarda hantal, daha çok enerji tüketen, kullanımı zor sistemlerin tasarım ve uygulanması ve satışı yapılırken günümüzde ise daha ekonomik, daha esnek, çevre dostu, kullanımı kolay, hem mimariye uyumlu hem de çevre ve doğayla uyumlu teknolojik sistemlerin satış, tasarım ve uygulanması yapılmaktadır.
 
          Tekno Yapı olarak amacımız genç, esnek, akılcı mühendis ve teknik kadrosuyla hem yurtiçi hem de yurt dışı mekanik tesisat hizmetlerinde kaliteyi ve başarıyı yakalamak, gelecek nesiller için hem bir mühendislik kültürü oluşturmak hem de yaşanabilir bir dünyanın inşasında bir domino taşı görevi yapabilmektedir. 

  • Büyükşehir MAh. Hüseyin Yıldız Sk A-11 Blk.No 7 D:4 Beylikdüzü - İstanbul
  • 0212 872 03 01
  • 0212 872 53 11
  • teknoyapi@teknoyapi.net

Your message was sent successfully! I will be in touch as soon as I can.

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Google Haritada Adresimiz